;

Bredh Zbukurues

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Ornament zbukurues ne formen e nje bredhi Krishtlindjesh Material porcelani me dizenjo me pika qe ngjajne si floke bore Kombinuar ne ngjyratl i bardhe me te kuq Ideale per te zbukuruar ambientin tuaj sidomos gjate periudhes se festave
Sasia
Raporto

Kodi: #33803

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ornament zbukurues ne formen e nje bredhi Krishtlindjesh Material porcelani me dizenjo me pika qe ngjajne si floke bore Kombinuar ne ngjyratl i bardhe me te kuq Ideale per te zbukuruar ambientin tuaj sidomos gjate periudhes se festave

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.