;

Fshese Me vakum Per Makine

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korenti me vakum Dizenjuar posacerisht per pastrimin e makinave Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis zbrazërave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Projektuar me drita LED, i përshtatshëm për ju që të përdorni në errësirë. Me tekonolgjine filtruese HEPA me efikasitet të lartë që ka dizajn unik të pastrimit të shpejtë , Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem Me 2700 rrotullime ne minuta ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Me fuqi të lartë prej 120 W që krijon forcë shumë të fortë thithëse për të pastruar shpejt brendësinë e makinave Gjatesia e kordonit elektrik 4.2 m
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese korenti me vakum Dizenjuar posacerisht per pastrimin e makinave Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis zbrazërave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Projektuar me drita LED, i përshtatshëm për ju që të përdorni në errësirë. Me tekonolgjine filtruese HEPA me efikasitet të lartë që ka dizajn unik të pastrimit të shpejtë , Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem Me 2700 rrotullime ne minuta ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Me fuqi të lartë prej 120 W që krijon forcë shumë të fortë thithëse për të pastruar shpejt brendësinë e makinave Gjatesia e kordonit elektrik 4.2 m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.