;

Kase Per iphone + Loje

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kase per telefonain tuaj + loje e instaluar ne te per nostalgjiket e lojrave qe smartphoni nuk i suporton Per mbrojtje te sigurt dhe argetim ne cdo kohe. Dizenjo e vecante Gucci ne ngjyre te zeze dhe te bardhe E pershtashme per iphone 7, 8 dhe X. Me butona ne siperfaqe dhe muzike. Punon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #33005

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kasa

Kontakt

Shperndaje

Kase per telefonain tuaj + loje e instaluar ne te per nostalgjiket e lojrave qe smartphoni nuk i suporton Per mbrojtje te sigurt dhe argetim ne cdo kohe. Dizenjo e vecante Gucci ne ngjyre te zeze dhe te bardhe E pershtashme per iphone 7, 8 dhe X. Me butona ne siperfaqe dhe muzike. Punon me bateri.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.