;

Kostum Gjumi Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Kostum gjumi per femra i cili perfshin Kanatiere + tuta te shkurtra Me fjongo dhe dantelle Material saten Ne ngjyrat: kafe, lejla, e kuqe dhe e zeze Masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #32997

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Rroba Gjumi

Kontakt

Shperndaje

Kostum gjumi per femra i cili perfshin Kanatiere + tuta te shkurtra Me fjongo dhe dantelle Material saten Ne ngjyrat: kafe, lejla, e kuqe dhe e zeze Masat: S, M, L

shopaholic