;

Xhup Per Femra

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup per femra, stil oversize ngjyre i zi me kapuc dhe dizenjo te vecante Material shume i ngrohte Kaq modern dhe trendi Masat :S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #32954

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup per femra, stil oversize ngjyre i zi me kapuc dhe dizenjo te vecante Material shume i ngrohte Kaq modern dhe trendi Masat :S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.