;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per femra : Xhakete + pantallona Stil serioz dhe elegant Material shume cilesor Mjaft modern Vjen ne ngjyrat: e kuqe, e zeze dhe blu Masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #31921

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per femra : Xhakete + pantallona Stil serioz dhe elegant Material shume cilesor Mjaft modern Vjen ne ngjyrat: e kuqe, e zeze dhe blu Masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.