;

Xhezve Elektrike Sonifer

(0 Vleresime)

1,390 Lekë 1,990 Lekë (-30%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve Elektrike Sonifer Modeli: SF-3503 Per pergatitjen e kafese turke ne menyre te shpejte dhe pa shume mundim Me kapacitet 4-5 filxhane normal kafeje Me indikator drtite qe tregon per ndezjen Material plastike e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise Me buton per fikjen dhe ndezjen Fuqia: 500 W
Sasia
Raporto

Kodi: #31792

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Xhezve Elektrike Sonifer Modeli: SF-3503 Per pergatitjen e kafese turke ne menyre te shpejte dhe pa shume mundim Me kapacitet 4-5 filxhane normal kafeje Me indikator drtite qe tregon per ndezjen Material plastike e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise Me buton per fikjen dhe ndezjen Fuqia: 500 W

Erstore