;

Smartbracelet Y5

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartbracelet Y5 ,zgjidhja me e zgjuar per njerez te zgjuar Mates aktiviteti inteligjent Monitoroni shendetin dhe aktivitetin tuaj nepermjet ketij byzylyku kaq te domosdoshem per kedo Tregues ore,monitoron gjumin,hapat,mat rrahjet e zemres,lidhet nepermjet smartphonit me bluetooth dhe ju lajmeron per thirrjet apo mesazhet Me bateri te rikarikueshme Kundra ujit deri ne 30 m thellesi Ekrani 0.96 inch Memoria 128+128 MB
Sasia
Raporto

Kodi: #25453

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartbracelet Y5 ,zgjidhja me e zgjuar per njerez te zgjuar Mates aktiviteti inteligjent Monitoroni shendetin dhe aktivitetin tuaj nepermjet ketij byzylyku kaq te domosdoshem per kedo Tregues ore,monitoron gjumin,hapat,mat rrahjet e zemres,lidhet nepermjet smartphonit me bluetooth dhe ju lajmeron per thirrjet apo mesazhet Me bateri te rikarikueshme Kundra ujit deri ne 30 m thellesi Ekrani 0.96 inch Memoria 128+128 MB

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.