;

Fustan Nate Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan nate per femra Me dizenjo me punim dantelle ne pjesen e bustit Material i tejdukshem Mjaft i rehatshem dhe komod Masat: S, M , L, XL
Sasia
Raporto

Kodi: #25322

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Rroba Gjumi

Kontakt

Shperndaje

Fustan nate per femra Me dizenjo me punim dantelle ne pjesen e bustit Material i tejdukshem Mjaft i rehatshem dhe komod Masat: S, M , L, XL

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.