;

Mbajtese Tortash

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese tortash dhe embelsirash me kapak Material prej qelqi rezistent Ngjyre transparente
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese tortash dhe embelsirash me kapak Material prej qelqi rezistent Ngjyre transparente

Kitchen & Home