;

Toster grill sinbo ssm-2530

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • TOSTER & GRILL SINBO Modeli: SSM-2530, TO10518 Me kapacitet per 6 sanduice Siperfaqja e gatimit: Ribbed Me pllake qe nuk ngjit dhe funksion te grilles per pjekjen e mishit apo perimeve Permban tabaka per mbledhjen e yndyres Me hapje deri ne 180 grade Fuqia 2000 W Ngjyra argjendi
Sasia
Raporto

Kodi: #24646

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

TOSTER & GRILL SINBO Modeli: SSM-2530, TO10518 Me kapacitet per 6 sanduice Siperfaqja e gatimit: Ribbed Me pllake qe nuk ngjit dhe funksion te grilles per pjekjen e mishit apo perimeve Permban tabaka per mbledhjen e yndyres Me hapje deri ne 180 grade Fuqia 2000 W Ngjyra argjendi

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.