;

FTOHES AJRI FUEGO KFC-818B

(0 Vleresime)

9,990 Lekë 12,990 Lekë (-23%)

Shitesi: Beauty & Home Accessories Gjendja: Ska Gjendje

  • Ftohes dhe ngrohes ajri Fuego modeli KFC-818B Me tre nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik Mini ekran ne pjesen e siperme qe tregon nivelin e temperatures I ndertuar me fleta prej plastike ne pjesen qe nxjerr ajrin Me dizanj te ulet te zhurmes Depozite uji me kapacitet 10 Litra Me Fuqi 65W/2000W dhe tension 220-240V-50Hz I pajisur me rrota qe ju japin mundesine ta levizni lehtesisht kudo Permasat :44x37x81 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #23182

Kategori:Elektronika, Klima, Kondicionere

Kontakt

Shperndaje

Ftohes dhe ngrohes ajri Fuego modeli KFC-818B Me tre nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik Mini ekran ne pjesen e siperme qe tregon nivelin e temperatures I ndertuar me fleta prej plastike ne pjesen qe nxjerr ajrin Me dizanj te ulet te zhurmes Depozite uji me kapacitet 10 Litra Me Fuqi 65W/2000W dhe tension 220-240V-50Hz I pajisur me rrota qe ju japin mundesine ta levizni lehtesisht kudo Permasat :44x37x81 cm

Beauty & Home Accessories

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.