;

Smartbracelet Xiaomi Mi Band 2

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 4,490 Lekë (-22%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartbracelet ,zgjidhja me e zgjuar per njerez te zgjuar Mates aktiviteti inteligjent Monitoroni shendetin dhe aktivitetin tuaj nepermjet ketij byzylyku kaq te domosdoshem per kedo Tregues ore,monitoron gjumin,hapat,mat rrahjet e zemres,lidhet nepermjet smartphonit me bluetoth dhe ju lajmeron per thirrjet apo mesazhet Me bateri te rikarikueshme Kundra ujit Ekrani 0.42 inch Memoria 128+128 MB
Sasia
Raporto

Kodi: #20437

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartbracelet ,zgjidhja me e zgjuar per njerez te zgjuar Mates aktiviteti inteligjent Monitoroni shendetin dhe aktivitetin tuaj nepermjet ketij byzylyku kaq te domosdoshem per kedo Tregues ore,monitoron gjumin,hapat,mat rrahjet e zemres,lidhet nepermjet smartphonit me bluetoth dhe ju lajmeron per thirrjet apo mesazhet Me bateri te rikarikueshme Kundra ujit Ekrani 0.42 inch Memoria 128+128 MB

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.