;

Organizues makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,490 Lekë (-40%)

Shitesi: TRONIX.al Gjendja: Ne Stok

  • Organizues i këndshëm për pjesën e pasme të sediljes së automjetit, i cili siguron mbajtjen pastër dhe të rregullt të saj! Dizajn perfekt për përputhje me pjesën më të madhe të automjeteve. Shumë i lehte për t’u pastruar. Ngjyrat: e zezë/ bojëkafe Përmasat: 500 x 650 mm Materiali: lëkurë. Ky organizues është i përshtatshëm për 99% të makinave, ka 6 xhepa dhe një çantë prej letre. Çdo xhep / hapësirë mbajtjeje ka specifika te veçanta, përshembull për laptop, çanta, harta, ushqime, revista, libra, pije, çadra, etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues i këndshëm për pjesën e pasme të sediljes së automjetit, i cili siguron mbajtjen pastër dhe të rregullt të saj! Dizajn perfekt për përputhje me pjesën më të madhe të automjeteve. Shumë i lehte për t’u pastruar. Ngjyrat: e zezë/ bojëkafe Përmasat: 500 x 650 mm Materiali: lëkurë. Ky organizues është i përshtatshëm për 99% të makinave, ka 6 xhepa dhe një çantë prej letre. Çdo xhep / hapësirë mbajtjeje ka specifika te veçanta, përshembull për laptop, çanta, harta, ushqime, revista, libra, pije, çadra, etj.

TRONIX.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.