;

Tigan per krepa

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Gatuani krepa shpejt dhe pa u lodhur ! Tigan per crepa shume cilesor me veshje te jashtme guri.Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije te krepave.Veshja e gurit nuk lejon qe krepat te ngjisin gjate procesit te gatimit gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit. Diametri 28cm dhe bazamenti eshte 6mm i trashe per nje gatim te persosur. Veshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lehen lehtesisht dhe pa mundim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gatuani krepa shpejt dhe pa u lodhur ! Tigan per crepa shume cilesor me veshje te jashtme guri.Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije te krepave.Veshja e gurit nuk lejon qe krepat te ngjisin gjate procesit te gatimit gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit. Diametri 28cm dhe bazamenti eshte 6mm i trashe per nje gatim te persosur. Veshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lehen lehtesisht dhe pa mundim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.