;

Pajisje per heqje berthamash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Pajisje per heqjn e berthamave te qershive apo ullinjeve Pastron deri ne 6 kokrra njeheresh Me depozite per mbledhjen e berthamave
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pajisje per heqjn e berthamave te qershive apo ullinjeve Pastron deri ne 6 kokrra njeheresh Me depozite per mbledhjen e berthamave

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.