;

Shtrydhese Frutash Dessini

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 4,990 Lekë (-30%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Dessini, Perfekte per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve plot vitamina, Me 2 nivele shpejtesie, praktike ne perdorim, me pjese qe cmontohen cka e ben te lehte edhe ne pastrim.
Sasia
Raporto

Kodi: #13886

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Dessini, Perfekte per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve plot vitamina, Me 2 nivele shpejtesie, praktike ne perdorim, me pjese qe cmontohen cka e ben te lehte edhe ne pastrim.

Erstore