;

Leagoo P1

(0 Vleresime)

7,990 Lekë 12,990 Lekë (-38%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • ekrani 5 inch (IPS touch screen). dual SIM (me 2 karta). 2 kamera mbrapa 8+8 MP dhe 2 drita flash. kamera selfie 5 MP. RAM 1 GB ; ROM 2 GB. Suporton karte memorie deri 128 GB. bateria 4000 mAh li-ion . sistemi operativ Android 7.0. CPU quad core 1,3 Ghz. GPS,WIFI,Fingerprint,Bluetooth etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

ekrani 5 inch (IPS touch screen). dual SIM (me 2 karta). 2 kamera mbrapa 8+8 MP dhe 2 drita flash. kamera selfie 5 MP. RAM 1 GB ; ROM 2 GB. Suporton karte memorie deri 128 GB. bateria 4000 mAh li-ion . sistemi operativ Android 7.0. CPU quad core 1,3 Ghz. GPS,WIFI,Fingerprint,Bluetooth etj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.