;

Smartwatch A1

(0 Vleresime)

1,690 Lekë 2,990 Lekë (-43%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Ekrani 1.54" IPS HD Rezolucioni 240*240 pixels Kamera 300000 pixels HD CPU MTK6261D Memoria 128M+64M,support TF card (Max 32GB) Bateria 3.7V/400mAh Bluetooth 3.0 Version Gjuhet English&Chinese Ngjyra E zeze, E kuqe, Blu Funksion telefonate, Suporton sim card, Rregjistrues telefonate, Liste kontaktesh,Telefonate me bluetooth, Luan muzike,,Shkrep foto, Kalendar, Rregjistrues zeri, FM radio, Browser
Sasia
Raporto

Kodi: #13180

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ekrani 1.54" IPS HD Rezolucioni 240*240 pixels Kamera 300000 pixels HD CPU MTK6261D Memoria 128M+64M,support TF card (Max 32GB) Bateria 3.7V/400mAh Bluetooth 3.0 Version Gjuhet English&Chinese Ngjyra E zeze, E kuqe, Blu Funksion telefonate, Suporton sim card, Rregjistrues telefonate, Liste kontaktesh,Telefonate me bluetooth, Luan muzike,,Shkrep foto, Kalendar, Rregjistrues zeri, FM radio, Browser

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.