;

Peshore floriri

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore floriri me saktesi te larte. Saktësi: 0.01g / 0.1g Njësitë: g / oz / CT / ozt / dwt / GN Kapaciteti 120 gram. 2 bateri AAA te perfshira Calibrim automatik. Ekran LCD
Sasia
Raporto

Kodi: #12965

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Aksesorë

Kontakt

Shperndaje

Peshore floriri me saktesi te larte. Saktësi: 0.01g / 0.1g Njësitë: g / oz / CT / ozt / dwt / GN Kapaciteti 120 gram. 2 bateri AAA te perfshira Calibrim automatik. Ekran LCD

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.