;

Raft Organizues

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizues, ideal per organizimin e produkteve te ndryshme ne tualetin tuaj. Mundeson vendosjen e detergjenteve, letrave dhe cdo sendi te formave dhe permasave qe ju deshironi.Material druri kombinuar me plastike te forte, rezistent ndaj ujit. Dizajni i hapur ju lejon të merrni shpejt artikujt që ju nevojiten. Mund te kombinohet me cdo tualet. Shume i thjeshte per tu pastruar. Permasat: 24 x 24 x 120cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizues, ideal per organizimin e produkteve te ndryshme ne tualetin tuaj. Mundeson vendosjen e detergjenteve, letrave dhe cdo sendi te formave dhe permasave qe ju deshironi.Material druri kombinuar me plastike te forte, rezistent ndaj ujit. Dizajni i hapur ju lejon të merrni shpejt artikujt që ju nevojiten. Mund te kombinohet me cdo tualet. Shume i thjeshte per tu pastruar. Permasat: 24 x 24 x 120cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.