;

Varese Rrobash Druri

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash druri, vjen me nje dizajn elegant me grepa varjeje, ideale per te organizuar palltot, cantat etj ne shtepine tuaj duke mos zen shume hapesire.Perbehet prej materiali druri teper te qendrueshem, i cili montohet lehtesisht.Permasat:173 x 56cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash druri, vjen me nje dizajn elegant me grepa varjeje, ideale per te organizuar palltot, cantat etj ne shtepine tuaj duke mos zen shume hapesire.Perbehet prej materiali druri teper te qendrueshem, i cili montohet lehtesisht.Permasat:173 x 56cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.