;

Ore Me Makine Per Femije

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Ore me makine per femije, vjen me nje dizajn teper terheqes dhe te pershtatshem per te gjithe femijet.Komandohet nepermjet ores deri 2.4GHZ 40 metra distance.Karikohet me fishe USB.E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +
Sasia
Raporto

Kodi: #102676

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ore me makine per femije, vjen me nje dizajn teper terheqes dhe te pershtatshem per te gjithe femijet.Komandohet nepermjet ores deri 2.4GHZ 40 metra distance.Karikohet me fishe USB.E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.