;

Loder Per Femije

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Loder per femije, kaq e bukur dhe terheqese per te voglin tuaj, e cila pervecse e argeton ate fale lojes se kapjes se topit nepermjet timonit gjithashtu nxit zhvillimin motorik, koordinimin dore sy dhe perqendrimin e tij.Perbehet prej materiali plastik teper cilesor jo te demshem per femijen. Permasat: 39 x 23 x 62 cmE pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +
Sasia
Raporto

Kodi: #102661

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder per femije, kaq e bukur dhe terheqese per te voglin tuaj, e cila pervecse e argeton ate fale lojes se kapjes se topit nepermjet timonit gjithashtu nxit zhvillimin motorik, koordinimin dore sy dhe perqendrimin e tij.Perbehet prej materiali plastik teper cilesor jo te demshem per femijen. Permasat: 39 x 23 x 62 cmE pershtatshme per femije te moshes 3 vjec +

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.