;

Tostier Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tostier Sonifer Modeli: SF-6046, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze me pllaka me veshje jo ngjitese dhe sistem me mbrojtje nga mbinxehja.Perfekte per te pergatitur sandwich te shijshem apo per te pjekur perime.Me doreze izoluese dhe kontroll automatik te temperatures.I pajisur gjithashtu me indikator drite dhe sistem mbylljeje. Fuqia: 750 Watt Permasat: 18 x 18 cm Gjatesia: 0.7m
Sasia
Raporto

Kodi: #102564

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Tostier Sonifer Modeli: SF-6046, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze me pllaka me veshje jo ngjitese dhe sistem me mbrojtje nga mbinxehja.Perfekte per te pergatitur sandwich te shijshem apo per te pjekur perime.Me doreze izoluese dhe kontroll automatik te temperatures.I pajisur gjithashtu me indikator drite dhe sistem mbylljeje. Fuqia: 750 Watt Permasat: 18 x 18 cm Gjatesia: 0.7m

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.