;

Tenxhere Elektrike Sonifer

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere elektrike multifunksionale Sonifer Modeli: SF-1504, ideale per lloje te ndryshme gatimi si ato me avull, te ziera apo te skuqura, Vjen me dy nivele nxehtesie high dhe low.Perbehet prej materiali celiku inoksi ne pjesen e brendshme dhe vjen me kapak qelqi transparent nga ku mund te shihni ushqmin qe jeni duke gatuar.Ne paketim vjen gjithashtu me nje zierese vezesh. Kapaciteti: 1.2L Gjatesia e kabllit: 0.7m Permasat: 32x18cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere elektrike multifunksionale Sonifer Modeli: SF-1504, ideale per lloje te ndryshme gatimi si ato me avull, te ziera apo te skuqura, Vjen me dy nivele nxehtesie high dhe low.Perbehet prej materiali celiku inoksi ne pjesen e brendshme dhe vjen me kapak qelqi transparent nga ku mund te shihni ushqmin qe jeni duke gatuar.Ne paketim vjen gjithashtu me nje zierese vezesh. Kapaciteti: 1.2L Gjatesia e kabllit: 0.7m Permasat: 32x18cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.