;

Blender Dore Prestige

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Prestige Modeli: PHB 11.0, zgjidhja perfekte qe ju vjen per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, salcave, pureve, smoothies, milkshake apo superave te ndryshme.Vjen me thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, me 1 nivele shpejtesie, Fuqia: 250W
Sasia
Raporto

Kodi: #102549

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Prestige Modeli: PHB 11.0, zgjidhja perfekte qe ju vjen per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, salcave, pureve, smoothies, milkshake apo superave te ndryshme.Vjen me thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, me 1 nivele shpejtesie, Fuqia: 250W

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.