;

Ac Adapter PS Vita Fast Ac Adapter

(0 Vleresime)

1,259 Lekë 1,399 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Compatible with the official Sony PS Vita Input 100-240V ~0.3A 50/60Hz Output: 5V=1.5A 7 feet of total length Easy storage and travel friendly
Sasia
Raporto

Kodi: #98908

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Compatible with the official Sony PS Vita Input 100-240V ~0.3A 50/60Hz Output: 5V=1.5A 7 feet of total length Easy storage and travel friendly

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.