;

Be Quiet! POWER System Power 9 500Watt 80 PLUS Bronze

(0 Vleresime)

8,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • PSU 500Watt Be Quiet! POWER System Power 9 , 80plus bronze , BN246 DETAILED DESCRIPTION Watts 500W Cable type Standart - atached Efficiency 80plus bronze Connector 1x 24-pin (20+4) - Motherboard1x 8-pin (4+4) - CPU2x 8-pin (6+2) - GPU6x SATA2x IDE (Molex , PATA) for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #98491

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

PSU 500Watt Be Quiet! POWER System Power 9 , 80plus bronze , BN246 DETAILED DESCRIPTION Watts 500W Cable type Standart - atached Efficiency 80plus bronze Connector 1x 24-pin (20+4) - Motherboard1x 8-pin (4+4) - CPU2x 8-pin (6+2) - GPU6x SATA2x IDE (Molex , PATA) for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.