;

Bluetooth Speaker Mini Xboy Ice Limited Edition

(0 Vleresime)

3,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlant stereo mini Xboy Xoopar ultra kompakt: - Stereo - Altoparlant ultra kompakt (7,5 cm) - Bluetooth - Altoparlant (3W) - Atmosfere e ndritshme dhe muzikore - Kapni momentet tuaja me te mira fale telekomandes se tij selfie - Fytyre shkelqyese me shume LED - Tarifimi permes mikro U
Sasia
Raporto

Kodi: #98194

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Altoparlant stereo mini Xboy Xoopar ultra kompakt: - Stereo - Altoparlant ultra kompakt (7,5 cm) - Bluetooth - Altoparlant (3W) - Atmosfere e ndritshme dhe muzikore - Kapni momentet tuaja me te mira fale telekomandes se tij selfie - Fytyre shkelqyese me shume LED - Tarifimi permes mikro U

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.