;

Dekor Me Tullumbace Minnie Mouse

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat e ditelindjes se femijes tuaj me personazhin me te dashur te tyre Minnie Mouse. Paketimi perfshin 15 tullumbace ne ngjyre roze gold, 30 ne ngjyre roze, 15 ne ngjyre te verdhe, 1 gold, 1 me Minnie Mouse, 1 me fytyren e Minnie Mouse, 1 shirit gold Happy Birthday, 4 tullumbace me gjethe dhe shiritin per ngjitjen e lidhjen e tullumbaceve.Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat e ditelindjes se femijes tuaj me personazhin me te dashur te tyre Minnie Mouse. Paketimi perfshin 15 tullumbace ne ngjyre roze gold, 30 ne ngjyre roze, 15 ne ngjyre te verdhe, 1 gold, 1 me Minnie Mouse, 1 me fytyren e Minnie Mouse, 1 shirit gold Happy Birthday, 4 tullumbace me gjethe dhe shiritin per ngjitjen e lidhjen e tullumbaceve.Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.