;

Dekor Me Tullumbace Mickey Mouse

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat e ditelindjes se femijes tuaj me personazhin me te dashur te tyre Mickey Mouse. Paketimi perfshin 15 tullumbace ne ngjyre blu metalike, 30 ne ngjyre blu, 15 ne ngjyre puder, 1 gold, 1 me Mickey Mouse, 1 me fytyren e Mickey Mouse, 1 shirit gold Happy Birthday, 4 tullumbace me gjethe dhe shiritin per ngjitjen dhe lidhjen e tullumbaceve.Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace per te zbukuruar festat e ditelindjes se femijes tuaj me personazhin me te dashur te tyre Mickey Mouse. Paketimi perfshin 15 tullumbace ne ngjyre blu metalike, 30 ne ngjyre blu, 15 ne ngjyre puder, 1 gold, 1 me Mickey Mouse, 1 me fytyren e Mickey Mouse, 1 shirit gold Happy Birthday, 4 tullumbace me gjethe dhe shiritin per ngjitjen dhe lidhjen e tullumbaceve.Tullumbacet fryhen me pompe manuale me ajer dhe me pas vendosen brenda formes duke krijuar nje pamje kaq te bukur sa dhe ne foto.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.