;

Dekor Me Tullumbace

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace, kaq unik vjen ne nuancat e bluse, perfekt per te zbukuruar festen e ditelindjes tuaj, babyshower apo evente te ndryshme etj.Seti perbehet nga 127 tullumbace latex: 40 cope ne ngjyre blu, 40 cope ne ngjyre bojeqielli, 25 cope ne ngjyre metalike, 15 cope ne ngjyre gold dhe 10 me confetta.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace, kaq unik vjen ne nuancat e bluse, perfekt per te zbukuruar festen e ditelindjes tuaj, babyshower apo evente te ndryshme etj.Seti perbehet nga 127 tullumbace latex: 40 cope ne ngjyre blu, 40 cope ne ngjyre bojeqielli, 25 cope ne ngjyre metalike, 15 cope ne ngjyre gold dhe 10 me confetta.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.