;

Furce Pastrimi Multifunksionale

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Furce pastrimi multifunksionale, e vecante ne dizajn pasi vjen me nje hapesire te posacme per te hedhur detergjent te lengshem ne te.Perfekte per te lare kepuce, ene, njolla te ndryshme, divane, tapete etj pa e demtuar siperfaqen e rrobes apo objektit qe po pastroni fale fijeve te furces te cilat jane gjysme te forta.Furce teper e lehte dhe praktike per tu perdorur fale dizajnit me hark te rrumbullakosur.Perbehet prej materiali plastik+fije sintetike.E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te gjelber pastel.Permasat: 16.5 x 4 x 4.4 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce pastrimi multifunksionale, e vecante ne dizajn pasi vjen me nje hapesire te posacme per te hedhur detergjent te lengshem ne te.Perfekte per te lare kepuce, ene, njolla te ndryshme, divane, tapete etj pa e demtuar siperfaqen e rrobes apo objektit qe po pastroni fale fijeve te furces te cilat jane gjysme te forta.Furce teper e lehte dhe praktike per tu perdorur fale dizajnit me hark te rrumbullakosur.Perbehet prej materiali plastik+fije sintetike.E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te gjelber pastel.Permasat: 16.5 x 4 x 4.4 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.