;

Paruke

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Paruke kaq te bukura, prej nje cilesie te larte qe nuk dallon shume nga floku natyral.Perfekte per te gjithe ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar ne cdo moment pasi keto paruke mund ti stiloni sipas deshires, ti beni onde, te drejta apo kacurrela pasi jane perbehen nga fibra sintetike rezistente ndaj nxehtesise.Mund te lahen me dore deri ne 20 grade.Vendosen teper lehtesisht nepermjet kapseve duke ju pershtatur perimetrit te kokes tuaj.Te disponueshme modelet si ne foto.
Sasia
Raporto

Kodi: #96114

Kategori:Bukuria & Shendeti, Flokët, Paruke

Kontakt

Shperndaje

Paruke kaq te bukura, prej nje cilesie te larte qe nuk dallon shume nga floku natyral.Perfekte per te gjithe ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar ne cdo moment pasi keto paruke mund ti stiloni sipas deshires, ti beni onde, te drejta apo kacurrela pasi jane perbehen nga fibra sintetike rezistente ndaj nxehtesise.Mund te lahen me dore deri ne 20 grade.Vendosen teper lehtesisht nepermjet kapseve duke ju pershtatur perimetrit te kokes tuaj.Te disponueshme modelet si ne foto.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.