;

Bateri Skuteri

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Bike Store Gjendja: Ne Stok

  • Bateri per skuter elektrik, vjen me nje qendrueshmeri te larte elektrike dhe kapacitet te qendrueshem.Mbeshtet karikimin 5A dhe shkarkimin 15A, me mbrojtje nga mbirryma dhe temperatura, jetegjatesi te ciklit dhe performance te mire sigurie.Perbehet nga 30 qeliza te vetme 3,6V Kapaciteti i baterise: 2600mah, 18650; me pllake mbrojtese me cilesi te larte 10S.Tensioni nominal 36V Tensioni limit i karikimit 42V Kapaciteti nominal 7.8Ah Tensioni i nderprerjes se shkarkimit 27.5V Tensioni i dergeses =36V Permasat: 33.4 x 6.8cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95277

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Bateri per skuter elektrik, vjen me nje qendrueshmeri te larte elektrike dhe kapacitet te qendrueshem.Mbeshtet karikimin 5A dhe shkarkimin 15A, me mbrojtje nga mbirryma dhe temperatura, jetegjatesi te ciklit dhe performance te mire sigurie.Perbehet nga 30 qeliza te vetme 3,6V Kapaciteti i baterise: 2600mah, 18650; me pllake mbrojtese me cilesi te larte 10S.Tensioni nominal 36V Tensioni limit i karikimit 42V Kapaciteti nominal 7.8Ah Tensioni i nderprerjes se shkarkimit 27.5V Tensioni i dergeses =36V Permasat: 33.4 x 6.8cm

Bike Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.