;

Beres Waffle Infinity

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffle Rosmarino Infinity Kodi: VP1623, per te pergatitur per rreth 3-5 minuta 2 waffles belge te shijshme, krokante dhe te buta.Per waffle te shendetshem me me pak vaj dhe gjalp te shtuar apo vaj.Perbehet nga veshje me pllaka jo ngjitese dhe teper te lehta per tu pastruar.Fuqia: 800 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50/60 Hz Permasat: 13 cm x 32 cm x 10 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffle Rosmarino Infinity Kodi: VP1623, per te pergatitur per rreth 3-5 minuta 2 waffles belge te shijshme, krokante dhe te buta.Per waffle te shendetshem me me pak vaj dhe gjalp te shtuar apo vaj.Perbehet nga veshje me pllaka jo ngjitese dhe teper te lehta per tu pastruar.Fuqia: 800 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50/60 Hz Permasat: 13 cm x 32 cm x 10 cm

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.