;

Makine Shkurtimi Hyundai

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Makine shkurtimi Hyundai Modeli: NT 208 Kodi: MQ0124, Dizenjuar per largimin e qimeve nga hundet, veshet dhe vetullat.Vjen me nje dizajn teper praktik dhe te lehte per tu perdorur.Funksionon me bateri te tipit AA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makine shkurtimi Hyundai Modeli: NT 208 Kodi: MQ0124, Dizenjuar per largimin e qimeve nga hundet, veshet dhe vetullat.Vjen me nje dizajn teper praktik dhe te lehte per tu perdorur.Funksionon me bateri te tipit AA.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.