;

Ibrik Adventure Kettle Bru 2.4kW

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Adventure Kettle Bru Modeli: 23912-70/RH Kodi: IB0068, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe.Vjen me nje dizanj modern dhe elegant me kapacitet 1.7 liter Material celik inox i nje cilesie te larte. Me filter per sigurimin e cilesise se ujit i cili hiqet dhe pastrohet teper lehtesisht. Fuqia: 2400W
Sasia
Raporto

Kodi: #94680

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Adventure Kettle Bru Modeli: 23912-70/RH Kodi: IB0068, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe.Vjen me nje dizanj modern dhe elegant me kapacitet 1.7 liter Material celik inox i nje cilesie te larte. Me filter per sigurimin e cilesise se ujit i cili hiqet dhe pastrohet teper lehtesisht. Fuqia: 2400W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.