;

Ibrik Eta Alena

(0 Vleresime)

3,190 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Eta Alena Modeli: ETA359090010 Kodi: IB0029,vjen me nje dizajn teper modern ne ngjyre te kuqe, ideal per ngrohjen e shpejte te ujit per perdorime te ndryshme ne kuzhine, pajisur me filter i cili pastrohet teper lehtesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade dhe fikje ne menyre automatike ne piken e vlimit.Fuqia: 2200 W Kapaciteti:1.7 L
Sasia
Raporto

Kodi: #94676

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Eta Alena Modeli: ETA359090010 Kodi: IB0029,vjen me nje dizajn teper modern ne ngjyre te kuqe, ideal per ngrohjen e shpejte te ujit per perdorime te ndryshme ne kuzhine, pajisur me filter i cili pastrohet teper lehtesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade dhe fikje ne menyre automatike ne piken e vlimit.Fuqia: 2200 W Kapaciteti:1.7 L

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.