;

HEKUR ME KALDAJE TEFAL SV6116E0

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • HE0230, Ideali per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, me pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli konstant per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, performance e larte e cila shkurton kohen tuaj te hekurosjes,kapacitet i depozites se ujit: 1.4L Fuqia: 2200W Gjatesia e kabllit: 1.6 m Presioni i avullit: 5.3 bar
Sasia

Kontakt

Shperndaje

HE0230, Ideali per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, me pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli konstant per te larguar edhe rrudhat me te veshtira, performance e larte e cila shkurton kohen tuaj te hekurosjes,kapacitet i depozites se ujit: 1.4L Fuqia: 2200W Gjatesia e kabllit: 1.6 m Presioni i avullit: 5.3 bar

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.