;

Blender Blendic Team II

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Blendic Team II Modeli: ETA401190030 Kodi: BL0089, pajisja ideale per te pergatitur ne pak kohe koktejle dhe lengje te ndyshme frutash te shendetshme. Kryen 21.000 rpm, perbehet nga 4 tehe prej çeliku inox e cila eshte teper cilesore dhe nuk humb shijen e lengjeve dhe vlerat ushyqese.Fuqia: 1200 W Niveli i zhurmes akustike: 80 dB(A) per 1pW Gjatesia e kordonit te rrymes 1.2 m Vjen me 2 shishe sportive portative me kapacitet perkatesisht 700 ml dhe 500 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #94615

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Blendic Team II Modeli: ETA401190030 Kodi: BL0089, pajisja ideale per te pergatitur ne pak kohe koktejle dhe lengje te ndyshme frutash te shendetshme. Kryen 21.000 rpm, perbehet nga 4 tehe prej çeliku inox e cila eshte teper cilesore dhe nuk humb shijen e lengjeve dhe vlerat ushyqese.Fuqia: 1200 W Niveli i zhurmes akustike: 80 dB(A) per 1pW Gjatesia e kordonit te rrymes 1.2 m Vjen me 2 shishe sportive portative me kapacitet perkatesisht 700 ml dhe 500 ml.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.