;

Blender Eta Nutri Blendic Premium

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Eta Nutri Blendic Premium Modeli: ETA401190000 Kodi: BL0027, perfekt per te bere pije te shijshme, te pasura me fibra per te ushqyer trupin tuaj dhe per te pasur nje menyre jetese te shendetshme pasi mundeson ruajten e te gjitha vitaminave, mineraleve dhe enzimave nga frutat dhe perimet tuaja te preferuara.Funksionet kryesore: per te pergatit kokteile, smooothie gjithashtu mundeson dhe grirjen e akullit. Fiket ne menyre automatike. Fuqia: 1000 W Kapaciteti i gotave (4): 0.5 dhe 0.7 L Kryen 2300 rpm, vjen me 6 tehe te mprehte celiku dhe 3 nivele te rregullueshme shpejtesie.
Sasia
Raporto

Kodi: #94613

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Eta Nutri Blendic Premium Modeli: ETA401190000 Kodi: BL0027, perfekt per te bere pije te shijshme, te pasura me fibra per te ushqyer trupin tuaj dhe per te pasur nje menyre jetese te shendetshme pasi mundeson ruajten e te gjitha vitaminave, mineraleve dhe enzimave nga frutat dhe perimet tuaja te preferuara.Funksionet kryesore: per te pergatit kokteile, smooothie gjithashtu mundeson dhe grirjen e akullit. Fiket ne menyre automatike. Fuqia: 1000 W Kapaciteti i gotave (4): 0.5 dhe 0.7 L Kryen 2300 rpm, vjen me 6 tehe te mprehte celiku dhe 3 nivele te rregullueshme shpejtesie.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.