;

Blender Eta Activmix Premium Smoothie

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Eta Activmix Premium Smoothie Modeli: ETA210390000 Kodi:BL0025, Ideal per pergatitjen e nje shumellojshmerie frutash te fresketa, pije fitnesi/proteinike, milkshakes, pije te perziera alkoolike/joalkoolike, smoothie per ushqimin e sportisteve dhe personave me nje menyre jetese te shendetshme.Mund te beni lehtesisht salca salsa, ushqim per femije, etj dhe mund ta merrni pijen tuaj kudo ne pune, ne shkolle, ne palester, në rruge pasi vjen me 3 shishe sportive portative, 2 me kapacitet 0.6L dhe nje me kapacitet 0.3L. Mbulesa termo prej neopreni per shishen 0.6L sherben per te ruajtur temperaturen e pijeve tuaja nderkohe qe jeni ne levizje.Fuqia: 350W Rrotullimet maksimale: 19,000 RPM Niveli i zhurmes: 85 dB(A) për 1pW
Sasia
Raporto

Kodi: #94612

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Eta Activmix Premium Smoothie Modeli: ETA210390000 Kodi:BL0025, Ideal per pergatitjen e nje shumellojshmerie frutash te fresketa, pije fitnesi/proteinike, milkshakes, pije te perziera alkoolike/joalkoolike, smoothie per ushqimin e sportisteve dhe personave me nje menyre jetese te shendetshme.Mund te beni lehtesisht salca salsa, ushqim per femije, etj dhe mund ta merrni pijen tuaj kudo ne pune, ne shkolle, ne palester, në rruge pasi vjen me 3 shishe sportive portative, 2 me kapacitet 0.6L dhe nje me kapacitet 0.3L. Mbulesa termo prej neopreni per shishen 0.6L sherben per te ruajtur temperaturen e pijeve tuaja nderkohe qe jeni ne levizje.Fuqia: 350W Rrotullimet maksimale: 19,000 RPM Niveli i zhurmes: 85 dB(A) për 1pW

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.