;

Blender Eta Activmix Family

(0 Vleresime)

3,690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Eta Activmix Family Modeli: ETA210290000 Kodi: BL0023, perfekt per te miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme dhe smoothie te shijshme.Vjen i pajisur me 3 tehe te fuqishme prej materiali celik inoksi te nje cilesie te larte, jo toksike dhe jo te demshme per shendetin.Vjen me nje nivel shpejtesie. Teper i lehte per tu pastruar. Fuqia : 350 W Kapaciteti : 600 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Eta Activmix Family Modeli: ETA210290000 Kodi: BL0023, perfekt per te miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme dhe smoothie te shijshme.Vjen i pajisur me 3 tehe te fuqishme prej materiali celik inoksi te nje cilesie te larte, jo toksike dhe jo te demshme per shendetin.Vjen me nje nivel shpejtesie. Teper i lehte per tu pastruar. Fuqia : 350 W Kapaciteti : 600 ml

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.