;

Blender Adler

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Adler Modeli: AD 4622 Kodi: BL0004, teper i lehte per tu perdorur dhe per te pergatitur brum te shijshem ne pak kohe apo per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve.Perbehet nga tehe celiku inoxi teper cilesore te cilat jane teper te lehta per tu pastuar.Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem Fuqia: 200W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Adler Modeli: AD 4622 Kodi: BL0004, teper i lehte per tu perdorur dhe per te pergatitur brum te shijshem ne pak kohe apo per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve.Perbehet nga tehe celiku inoxi teper cilesore te cilat jane teper te lehta per tu pastuar.Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem Fuqia: 200W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.