;

Berese Krepash Russel HOBBS 20920-56

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Berese Krepash Russel HOBBS Modeli: 20920-56, vjen me nje dizajn kaq te bukur perfekt per te pergatitur krepa, pancake, tortilla te shijshme etj ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim. Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit.Ruan nxehtesine konstante duke zgjedhur temperaturen e deshiruar me ane te termostatit.Fuqia:1000 W Diametri: 30 cm Permasat : 32 x 36 x 8 cm Ne vetem pak kohe ato do jene gati.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese Krepash Russel HOBBS Modeli: 20920-56, vjen me nje dizajn kaq te bukur perfekt per te pergatitur krepa, pancake, tortilla te shijshme etj ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim. Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit.Ruan nxehtesine konstante duke zgjedhur temperaturen e deshiruar me ane te termostatit.Fuqia:1000 W Diametri: 30 cm Permasat : 32 x 36 x 8 cm Ne vetem pak kohe ato do jene gati.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.