;

Berese Buke Mesko

(0 Vleresime)

13,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Berese buke Mesko, Modeli: MS 6022 Kodi: BR0036, Pajisje teper cilesore e cila ju mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim.Mund te zgjidhni midis 15 programeve te ndryshme te pergatitjes se brumit dhe procesit te pjekjes. Gjithashtu vjen me program i cili mban buken e ngrohte deri ne 60 minuta.Perbehet prej materiali teper cilesor i cili nuk ngjit dhe eshte lehtesisht i pastrueshem. Fuqia: 850 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese buke Mesko, Modeli: MS 6022 Kodi: BR0036, Pajisje teper cilesore e cila ju mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim.Mund te zgjidhni midis 15 programeve te ndryshme te pergatitjes se brumit dhe procesit te pjekjes. Gjithashtu vjen me program i cili mban buken e ngrohte deri ne 60 minuta.Perbehet prej materiali teper cilesor i cili nuk ngjit dhe eshte lehtesisht i pastrueshem. Fuqia: 850 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.