;

Set Per Femra

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Set per femra kaq i vecante ne ngjyre gold me gure, perbehet nga nje varese, vathe dhe nje unaze me dizajn teper te vecante ne forme luleje e cila rrotullohet dhe e ben ate te vecante ne llojin e saj.Perbehet prej materiali cilesor stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk leshon shenje.
Sasia
Raporto

Kodi: #94589

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Set

Kontakt

Shperndaje

Set per femra kaq i vecante ne ngjyre gold me gure, perbehet nga nje varese, vathe dhe nje unaze me dizajn teper te vecante ne forme luleje e cila rrotullohet dhe e ben ate te vecante ne llojin e saj.Perbehet prej materiali cilesor stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk leshon shenje.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.