;

Varese Per Femra

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Varese per femra me magnet ne ngjyre silver dhe gold, kaq e vecante perfekte per t'ia dhuruar personit tuaj te zemres ne pervjetorin tuaj, ditelindje apo ne festen e Shen Valentinit pasi vjen me nje gure te vecante ne te cilin fale teknologjise se mikrogdhendjes nano shkruhet Te Dua ne 100 gjuhe te botes.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Varese per femra me magnet ne ngjyre silver dhe gold, kaq e vecante perfekte per t'ia dhuruar personit tuaj te zemres ne pervjetorin tuaj, ditelindje apo ne festen e Shen Valentinit pasi vjen me nje gure te vecante ne te cilin fale teknologjise se mikrogdhendjes nano shkruhet Te Dua ne 100 gjuhe te botes.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.